Dlaczego warto z nami współpracować?

Zaczynaliśmy jako malutkie biuro rachunkowe na warszawskiej Białołęce. Z roku na rok dzięki ambicjom, wysokim kompetencjom i ciężkiej pracy całego zespołu udało nam się poszerzyć grono zadowolonych Klientów i zbudowaliśmy prężnie działającą firmę na dość trudnym i konkurencyjnym rynku biur rachunkowych w Warszawie.

Wiedza i kompetencje – to fundamenty, na których zbudowane jest nasze biuro rachunkowe. Nasz zespół tworzą dyplomowanymi księgowi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wiemy, jak ważne jest podnoszenie kwalifikacji oraz bycie na bieżąco z ciągle zmieniającymi się przepisami prawa dlatego systematycznie uczestniczymy w szkoleniach zawodowych. Współpracujemy z doradcą podatkowym i biegłym rewidentem.

Indywidualne podejście – każdy Klient jest dla nas tak samo ważny bez względu na wysokość obrotów czy wielkość firmy. Zależy nam przede wszystkim na budowaniu pozytywnych i długofalowych relacji z każdym z naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Dbamy o bezstresową i miłą atmosferę współpracy, opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Wychodzimy z założenia, że jedną z miar wielkiego sukcesu firmy jest suma satysfakcji każdego z Klientów.

Konkurencyjna oferta cenowa – ceny naszych usług są konkurencyjne w stosunku do cen oferowanych przez inne biura rachunkowe o równie wysokim standardzie usług. Wysokość wynagrodzenia zawsze ustalamy indywidualnie w zależności od potrzeb danej firmy. Dodatkowo wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw o dużej ilości dokumentów automatyzujemy procesy księgowania, co nie tylko przyspiesza naszą pracę, ale pozwala zaoferować niższe ceny przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości usługi.

Czas i spokój - podejmując z nami współpracę, będziecie Państwo zobowiązani jedynie do przekazywania w umówionych terminach dokumentów księgowych i pracowniczych. Całą resztą zajmiemy się my. Poza kompleksową obsługą księgową czy kadrowo-płacową odbierzemy bezpłatnie dokumenty z siedziby Państwa firmy. Będziemy przypominać o terminach płacenia podatków i składek ZUS, a na życzenie wprowadzimy za Państwa przelewy bankowe lub wystawimy faktury sprzedażowe. Na podstawie udzielonych pełnomocnictw sporządzimy niezbędne deklaracje i prześlemy je w formie elektronicznej do odpowiednich urzędów.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu –biuro rachunkowe EZ TAX w Warszawie . Pozostajemy do Państwa dyspozycji, gotowi do rozmów uwieńczających współpracę – Zarząd EZ TAX Sp. z o.o.

 

 

KONTAKT

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

EZ TAX BIURO RACHUNKOWE WARSZAWA

ul. Calineczki 43 (Białołęka)
03-289 Warszawa

tel.: +48 512 575 769
e-mail: biuro@eztax.pl

Godziny pracy biura:
poniedziałek-piątek 9.00-17.00
(prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania)